Çöp evde bulunan Muhammed’in babasının anlattıkları anneyi zora sokacak

Çöp evde bulunan Muhammed'in babasının anlattıkları anneyi zora sokacak

Nilüfer ilçesinde teyzesi Kamuran Pınar Acar tarafından çöp evde tutulan Cem Muhammed A. baygın halde bulunmuştu. Teyze Pınar Acar tutuklanırken, 9 yaşındaki çocuk ise Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde sevk edilmişti. Haberleri görünce baba Ufuk Çelikkol, resmi kurumlara başvurdu. Çelikkol’un ilk sözleri, anne Yasemin A.’yı da zora söktü. Çünkü Yasemin A., hamileliğiyle ilgili “2013 yılı başlarında ise ‘Muhammet’ adlı bir kişiyle tanışıp, gönül ilişkisi yaşadıklarını belirterek, “Çocuk sahibi olmak istediğim için 2013 yılında Muhammet’ten, Cem Muhammet A. isimli çocuğum dünyaya geldi. Çocuğumun babası oğlumun doğumu için kararsızdı. Ben de bu süreçte kendisinden ayrıldım. Haberi olmaksızın çocuğum Cem Muhammet’i doğurdum. Çocuğumun bütün velayet hakları doğumdan beri benim üzerimedir” demişti. Çocuğun babası olduğunu iddia eden Ufuk Çelikkol ise 1 yıl evli kaldığı Yasemin A.’nın hamileliğinden haberdar olduğunu öne sürdü.

Çöp evde bulunan Muhammed'in merak edilen babası konuştu: Boşandığımızda hamileydi

İSTANBUL’DA AYAKKABI İMALATÇILIĞI YAPIYOR

İstanbul’da yaşayan ayakkabı imalatçısı baba Ufuk Çelikkol yaptığı açıklamada çocuğuna sahip çıkacağını belirterek, teyze Kamuran Pınar Acar’dan şikayetçi olacağını ifade etti. Ufuk Çelikkol, “Televizyonda görünce şüphelenip adli süreci başlattım. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na DNA testinin yapılması için suç duyurusunda bulundum. Şu an inceleme aşamasında. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na evrak gidecek. DNA testi çıktıktan sonra çocuğa her türlü sahip çıkacağım. Maddi manevi ne gerekiyorsa sonuna kadar sahip çıkacağım” dedi.

Çöp evde bulunan Muhammed'in merak edilen babası konuştu: Boşandığımızda hamileydi

“HER TÜRLÜ SAHİP ÇIKACAĞIM”

Çelikkol sözlerine şöyle devam etti: “Annesi çocuğun babasını sorunca kekeledi. Oradan yola çıktım. Ben ayakkabı imalatçısıyım. Eski eşimle 2009 yılında tanışıp 2010’da evlendik. Boşandığımızda hamileydi. Ultrasonda erkek çocuk gözüküyordu. DNA örnekleri çıktıktan sonra teyzesinden şikayetçi olacağım. Hem vicdanen böyle bir şeyin yapılması doğru değil. Çocuğa şiddet gösterdiğine eminim. Bedeninde eziklik veya dayak var mı diye adli tıp raporu da isteyeceğim. Ben buradan devletime sesleniyorum. Her türlü sahip çıkacağım. Benim hiçbir suçum yok. O çocuğun benim olduğunu bilsem bu işin peşini bırakmaz dünyayı ayağı kaldırırdım.”

Çöp evde bulunan Muhammed'in merak edilen babası konuştu: Boşandığımızda hamileydi

sizlere habermaber.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir